Mannen slaags op kermisterrein

1 min. leestijd

(Foto’s) Een man is dinsdagmiddag gewond geraakt na een handgemeen op het terrein aan de Groenewoudlaan waar kermisexploitanten tijdelijk zijn gehuisvest.

De mannen kregen het rond 17.00 uur met elkaar aan de stok. Waarom, is niet bekend. Een man raakte daarbij gewond aan zijn gezicht. Hij is voor behandeling overgebracht naar het ziekenhuis.

Een andere man is ter plaatse gefouilleerd en vervolgens voor verhoor meegenomen naar het politiebureau. De politie heeft op het kermisterrein getuigen gehoord.

[nggallery id=’7025′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen