Kop-staart botsing op N275 bij Ospel

1 min. leestijd

Ospel – (Foto’s) De hulpdiensten zijn dinsdagavond rond 18.30 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Venloseweg (N275) bij Ospel.

Een personenauto had het voornemen om af te slaan richting de Waatskamp. De auto daarachter merkte de rem-actie te laat op waarna een kop-staart botsing ontstond.

Uit voorzorg kwam de brandweer ter plaatse omdat een van de slachtoffers mogelijk nekletsel had opgelopen. Alle inzittenden wisten uiteindelijk op eigen kracht het voertuig te verlaten. Eén vrouw is ter plaatse in de ambulance nagekeken. Ze hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

[nggallery id=’7905′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen