Stormschade in Nederweert

1 min. leestijd

Nederweert – (Foto’s/video) De storm die dinsdagavond over Nederland trok heeft ook in Nederweert voor de nodige overlast gezorgd.

De brandweer kreeg diverse meldingen binnen van stormschade. Op de Geenenstraat was een boom op een woning en muur gevallen. De schade was aanzienlijk. De brandweer heeft de takken weggezaagd.

Op De Riet in Nederweert-Eind had een windhoos flink huisgehouden. Takken van bomen braken af, dakpannen vielen van het dak en een caravanstalling raakte zwaar beschadigd. Een van de gebouwen was deels ingestort en hierbij was asbest vrijgekomen.

Video via Youtube

https://youtu.be/cnxfb08Js0g

[nggallery id=’7971′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen