Stationstunnel nacht dicht op 28 april

1 min. leestijd

In de stationstunnel in de Louis Regoutstraat (langs het treinstation) worden onderhoudswerkzaamheden aan het riool uitgevoerd. Hierdoor is de stationstunnel één nacht afgesloten voor gemotoriseerd verkeer.

De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van trottoirkolken en het vervangen van één putafdekking in de weg.

Uitvoering

De werkzaamheden zijn gepland in de nacht van dinsdag 28 april op woensdag 29 april. Vanaf dinsdagavond 21.00 uur is de tunnel afgesloten. De werkzaamheden duren naar verwachting tot ’s woensdagochtend 6.00 uur.

Verkeersmaatregelen

In verband met de werkzaamheden worden omleidingroutes ingesteld. Deze lopen via de Louis Regoutstraat, Kazernelaan, Ringbaan West, Basculeweg, Straevenweg en Parallelweg.

Voor voetgangers en fietsers wordt de tunnel niet afgesloten, er wordt een veilige loop- / fietsstrook ingesteld.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen Afvaldumping Burcht Kuikens geboren