Nazomeren in het Limburgs Openluchtmuseum Eynderhoof

1 min. leestijd

Nederweert-Eind – Hou het zomergevoel vast. De nazomer is met de aangename temperaturen en teruggekeerde rust de perfecte periode om te komen ontspannen in het Limburgs Openluchtmuseum Eynderhoof.

Op deze mooie septembermiddag kun je komen kijken hoe er gewerkt wordt door de mannen en vrouwen die met liefde en toewijding een – soms eeuwenoud – beroep uitoefenen. Ze praten er met veel plezier over maar demonstreren ook graag hun ambacht. Altijd bedrijvigheid, dus veel te zien, te beleven en te bewonderen voor de kleine- en grote gasten.

Veel van de oude ambachten zijn vandaag in bedrijf. Dat betekent dat er overal bedrijvigheid is in het Limburgs Openluchtmuseum Eynderhoof. Je kan in de herberg genieten van koffie met vlaai, die op ambachtelijke wijze is gebakken door de bakkers in het eigen bakhuis. De muziek wordt verzorgd door Fer Hendrix.

Het museum is op 13 september open van 13.00 tot 17.00. Zie verdere informatie op www.eynderhoof.nl.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd