Politie treedt op tegen spuger bij Zelfregiecentrum Weert

1 min. leestijd

De politie van Weert kreeg dinsdagochtend een melding van een incident bij het Zelfregiecentrum in Weert. Aanleiding was dat een bezoekers van het centrum in zijn gezicht was gespuugd.

Bij aankomst van de politie was de spuger al vertrokken, zo meldt de dienstdoende agent via Instagram. Er is vervolgens een aangifte opgenomen en de verdachte wordt later ontboden voor verhoor.

Iemand in het gezicht spugen valt onder lichamelijk geweld. Zeker in corona-tijd kan dit als mishandeling worden gekwalificeerd.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Tags:
Deel dit bericht
1 reactie
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen