Nationale Buitenspeeldag op 8 juni op sportpark Sint Louis

1 min. leestijd
Archieffoto Buitenspeeldag in Weert - Fotograaf: Theo Van de Winkel

Buitenspelen is super belangrijk, maar wordt steeds minder vanzelfsprekend. Daarom organiseren Jantje Beton en kinderzender Nickelodeon al meer dan 10 jaar de nationale Buitenspeeldag.

Met de buitenspeeldag willen de initiatiefnemers kinderen stimuleren om lekker buiten te spelen. Ook dit jaar organiseert de wijkraad Groenewoud weer een buitenspeeldag in de eigen wijk. Deze zal dit jaar gehouden worden op woensdag 8 juni van 13.00 – 16.00 uur, op het sportpart Sint Louis Limburglaan 116 in de Weerter wijk Groenewoud.

Het wordt weer een gezellige middag waar de kinderen onbezorgd van allerlei spellen kunnen doen en getrakteerd worden op limonade en popcorn. Komen jullie ook?

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen