Update – De Kempenweg (N564) in Weert is sinds vanochtend afgesloten na een grote brand naast een tankstation, net voor de grens met het Belgische Lozen. De brandweer is nog bezig met nablussen en er wordt hiervoor water uit het kanaal gehaald, waardoor de weg niet toegankelijk is.
Hoewel de brand inmiddels onder controle is, blijft het nablussen nog enige tijd noodzakelijk. De afsluiting wordt door de provincie Limburg naar verwachting tot ongeveer 16.00 uur gehandhaafd. Het verkeer richting België wordt omgeleid via de Havenweg in Budel-Dorplein.
Sommige weggebruikers kiezen ervoor om via de andere kant van het kanaal te rijden (via de Oude Lozerweg), maar deze route is onverhard en bevat kuilen, wat voor ongemakken en irritaties zorgt. Reizigers die via de Kempenweg onderweg zijn, wordt geadviseerd rekening te houden met de omleiding en extra reistijd.
Update – De weg is inmiddels weer vrijgegeven. De bluswerkzaamheden zijn voltooid. Ook het scheepvaartverkeer mag weer door en het tankstation zelf is ook weer geopend.
![](https://www.weertdegekste.nl/wp-content/uploads/2025/02/Grote-brand-Kempenweg-0225A003-1024x683.jpg)
![](https://www.weertdegekste.nl/wp-content/uploads/2025/02/Grote-brand-Kempenweg-0225B000-1024x683.jpg)