Lovende reacties theatervoorstelling ‘Op zoek naar Marie’

2 min. leestijd
Op zoek naar Marie

De eenmalige voorstelling ‘Op zoek naar Marie’ op 18 februari in het Munttheater Weert was een groot succes. Het publiek reageerde enthousiast en lovend op de voorstelling van Gijs Wullems en Marina van den Bercken.

Humor, zang en een persoonlijke boodschap

Na hun eerdere show ‘Wachten op Marie’ besloten Gijs en Marina dat wachten geen zin had en gingen ze op zoek naar de liefde van Gijs’ leven. Dit leidde tot ‘Op zoek naar Marie’, een theatervoorstelling vol humor, muziek en herkenbare thema’s. De show zorgde niet alleen voor veel gelach in de zaal, maar raakte ook inhoudelijk.

Bezoekers waren onder de indruk:

  • “Heel knap hoe jullie je zo kwetsbaar op hebben durven stellen. Jullie hebben onderwerpen aangehaald, die dicht bij jullie zelf liggen. Daar is veel moed voor nodig en het was ook nog eens grappig!”
  • “Het was echt ge-wel-dig! Ik heb me echt kapot gelachen, zo genoten!! Toppers!”
  • “Ut waas kej sjiek! Nogmaals complimênte, echt good gedaon.”
  • “Gae moogtj met z’n alle hieël gruuëts zeen… ut waas un gewêldjige veurstelling…”

Opbrengst voor Alpe d’HuZes

Naast vermaak had de voorstelling ook een goed doel: de opbrengst ging naar het Alpe d’HuZes/KWF-fonds. Marina’s vriendengroep neemt dit jaar deel aan Alpe d’HuZes, een sportief evenement waarmee geld wordt ingezameld voor kankeronderzoek.

Dankzij de voorstelling en steun van sponsoren werd bijna €1.000,- opgehaald. Wie de actie alsnog wil steunen, kan dat doen via een speciale website.

Een avond om niet te vergeten

Met een lach en een goed doel in gedachten kijken de makers en bezoekers terug op een geslaagde avond. ‘Op zoek naar Marie’ bracht niet alleen humor en emotie samen, maar droeg ook bij aan een betekenisvolle missie.

Deel dit bericht
Geef reactie