Verkeer en parkeren stonden centraal tijdens VVD Café in Weert

2 min. leestijd

Het Weerter VVD Café op donderdag 20 maart trok aardig wat belangstellenden naar café ’t Swaentje. Centraal thema van de avond was ‘Verkeer en Parkeren’, een onderwerp dat leeft onder inwoners en ondernemers.

Aan de hand van stellingen werd er levendig gediscussieerd over actuele verkeersvraagstukken. Onder meer het belang van voldoende parkeerplaatsen, betaalbaar parkeren in de binnenstad en slimme verkeersoplossingen kwamen aan bod. Ook thema’s als verkeersveiligheid, de opmars van elektrische auto’s en de noodzaak om de infrastructuur toekomstbestendig te maken werden besproken. Daarbij werd nadrukkelijk gezocht naar een balans tussen bereikbaarheid en duurzaamheid.

De input uit de bijeenkomst neemt de Weerter VVD mee naar de commissievergadering van volgende week en de raadsvergadering op 9 april, waar verkeer en parkeren op de agenda staan. Ter voorbereiding heeft de fractie al schriftelijke vragen gesteld aan het college; deze zijn onder deze tekst te raadplegen.

Het volgende Weerter VVD Café vindt plaats op donderdag 15 mei. Dan wordt gesproken over de uitdagingen voor ondernemers op de bedrijventerreinen, zoals de hoeveelheid loketten en regelgeving, arbeidsmigratie en huisvesting. Belangstellenden zijn van harte welkom om mee te praten en ideeën aan te dragen.

Bekijk de vragen aan het college van B&W (PDF): https://wdg.li/d1iagnb

Deel dit bericht
Geef reactie