Werkzaamheden fietspad Houtsberg Nederweert-Eind gestart

1 min. leestijd
Afsluiting fietspad Houtsberg

Nederweert-Eind – Op maandag 31 maart zijn de werkzaamheden aan het fietspad langs de Houtsberg gestart. Het asfalt wordt vervangen door beton. Ook worden de inritten vernieuwd.

Werkzaamheden

De werkzaamheden vinden plaats tussen de Steutenweg in Nederweert-Eind en de Kelperweg en duren ongeveer 10 weken, tot en met woensdag 28 mei.

IJsboerderij Gommers

IJsboerderij Gommers is tijdens de werkzaamheden voor gemotoriseerd verkeer en voor fietsers van Nederweert-Eind en Leveroy bereikbaar.

Omleiding(en)

Er is een omleidingsroute beschikbaar voor fietsers. Deze verloopt via de Leveroysedijk. De Kruisstraat, waar ook gewerkt wordt, is voor fietsers begaanbaar. Ook fietsers die vanaf Eind richting Schoor willen, kunnen dat blijven doen tijdens de werkzaamheden. 

Deel dit bericht
Geef reactie