Vroege start Oranjevrijmarkt Weert met vrolijke drukte

1 min. leestijd

De Oranjevrijmarkt Weert is dit jaar weer vroeg van start gegaan. Al om 17.00 uur werden de eerste spullen uitgepakt en deals gesloten, terwijl de officiële starttijd pas om 19.00 uur lag. Zowel verkopers als koopjesjagers waren er vroeg bij.

Veel animo voor de vrijmarkt

De Oranjevrijmarkt Weert trok al vroeg relatief veel bezoekers. De sfeer was gezellig en gemoedelijk tijdens het uitpakken en stallen van de producten. Op een paar kleine verkeersergernissen na, verliep alles rustig. Langs de route waren vooral veel lachende gezichten te zien.

Brede mix van spullen en eten

Ook dit jaar is het aanbod op de Oranjevrijmarkt Weert weer divers. Bezoekers vinden er alles van tweedehands speelgoed tot afgedankte piemelknuffels en reiskoffers. Daarnaast zijn er meerdere kraampjes met snacks en andere lekkernijen.

Koningsdagfeest

De Oranjevrijmarkt duurt nog tot zaterdag 16.00 uur. Ook is morgen op de Nieuwe Markt de weekmarkt te bezoeken. Op het Kasteelplein vinden vanavond en morgen ook muzikale optredens plaats. In de horeca is het natuurlijk ook altijd feest ter ere van de verjaardag van de Koning.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Deel dit bericht
Geen reacties
Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen